Murat Dağı Termal ve Kayak Merkezi

Haberler

Murat Dağında Yapılması Gereken 10 Aktivite Murat Dağında Yapılması Gereken 10 Aktivite Gediz'e 13 km. mesafede, Gediz-Balıkesir karayolu üzerinde, Uşak-İzmir Karayoluna 45 km mesafede, her an ulaşım imkanı olan Ilıca Kaplıcası, 1987 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Termal Turizm Merkezi ilan edilmiştir. İlçemiz doğal güzellikleri ve özellikle kaplıcaları bakımından yurdu-muzun güzide bölgelerindendir. Murat Dağında Kayak Sezonu Açıldı. 100'den Fazla Kayak Severler Murat Dağında Buluştu. Murat Dağında Kayak Sezonu Açıldı. 100'den Fazla Kayak Severler Murat Dağında Buluştu. Gediz'e 13 km. mesafede, Gediz-Balıkesir karayolu üzerinde, Uşak-İzmir Karayoluna 45 km mesafede, her an ulaşım imkanı olan Ilıca Kaplıcası, 1987 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Termal Turizm Merkezi ilan edilmiştir. İlçemiz doğal güzellikleri ve özellikle kaplıcaları bakımından yurdu-muzun güzide bölgelerindendir. Murat Dağı Doğal Güzellikleri ile Siz Doğa Severleri Karşılıyor. Murat Dağı Doğal Güzellikleri ile Siz Doğa Severleri Karşılıyor. Gediz'e 13 km. mesafede, Gediz-Balıkesir karayolu üzerinde, Uşak-İzmir Karayoluna 45 km mesafede, her an ulaşım imkanı olan Ilıca Kaplıcası, 1987 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Termal Turizm Merkezi ilan edilmiştir. İlçemiz doğal güzellikleri ve özellikle kaplıcaları bakımından yurdu-muzun güzide bölgelerindendir. Karapınar Şelalesini Görmeden Murat Dağından Gitmeyin! Karapınar Şelalesini Görmeden Murat Dağından Gitmeyin! Gediz'e 13 km. mesafede, Gediz-Balıkesir karayolu üzerinde, Uşak-İzmir Karayoluna 45 km mesafede, her an ulaşım imkanı olan Ilıca Kaplıcası, 1987 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Termal Turizm Merkezi ilan edilmiştir. İlçemiz doğal güzellikleri ve özellikle kaplıcaları bakımından yurdu-muzun güzide bölgelerindendir.
Karapınar Şelalesini Görmeden Murat Dağından Gitmeyin!

09/06/22

Karapınar Şelalesini Görmeden Murat Dağından Gitmeyin! Gediz'e 13 km. mesafede, Gediz-Balıkesir karayolu üzerinde, Uşak-İzmir Karayoluna 45 km mesafede, her an ulaşım imkanı olan Ilıca Kaplıcası, 1987 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Termal Turizm Merkezi ilan edilmiştir. İlçemiz doğal güzellikleri ve özellikle kaplıcaları bakımından yurdu-muzun güzide bölgelerindendir.
Murat Dağı Doğal Güzellikleri ile Siz Doğa Severleri Karşılıyor.

09/06/22

Murat Dağı Doğal Güzellikleri ile Siz Doğa Severleri Karşılıyor. Gediz'e 13 km. mesafede, Gediz-Balıkesir karayolu üzerinde, Uşak-İzmir Karayoluna 45 km mesafede, her an ulaşım imkanı olan Ilıca Kaplıcası, 1987 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Termal Turizm Merkezi ilan edilmiştir. İlçemiz doğal güzellikleri ve özellikle kaplıcaları bakımından yurdu-muzun güzide bölgelerindendir.
Murat Dağında Kayak Sezonu Açıldı. 100'den Fazla Kayak Severler Murat Dağında Buluştu.

09/06/22

Murat Dağında Kayak Sezonu Açıldı. 100'den Fazla Kayak Severler Murat Dağında Buluştu. Gediz'e 13 km. mesafede, Gediz-Balıkesir karayolu üzerinde, Uşak-İzmir Karayoluna 45 km mesafede, her an ulaşım imkanı olan Ilıca Kaplıcası, 1987 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Termal Turizm Merkezi ilan edilmiştir. İlçemiz doğal güzellikleri ve özellikle kaplıcaları bakımından yurdu-muzun güzide bölgelerindendir.
Murat Dağında Yapılması Gereken 10 Aktivite

09/06/22

Murat Dağında Yapılması Gereken 10 Aktivite Gediz'e 13 km. mesafede, Gediz-Balıkesir karayolu üzerinde, Uşak-İzmir Karayoluna 45 km mesafede, her an ulaşım imkanı olan Ilıca Kaplıcası, 1987 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Termal Turizm Merkezi ilan edilmiştir. İlçemiz doğal güzellikleri ve özellikle kaplıcaları bakımından yurdu-muzun güzide bölgelerindendir.